By queers for queers

Blackbile Productions

Blackbile Productions is a queer event company and shop with rainbow items, merchandise from Czech drag queens and queer artists, and other LGBTQ+ themed products, which we make for you with love directly at our quer workshop in Prague. Blackbile Productions is run by Melancholia Blackbile, a performer, producer and Prague based drag queen. She aims to offer quality entertainment, provide a platform with fair conditions for performers, and to support the local scene.

Queer events in Prague

Blackbile Productions

Blackbile Productions organizuje queer eventy v Praze a zprostředkovává kvalitní drag shows, burlesque shows a kabaretní zábavu na profesionální úrovni pro širokou škálu eventů, pride festivalů i televizi a film po ČR i v zahraničí.

Spolupracujeme s talentovanými umělci*kyněmi ze všech možných odvětní performančního umění na domácí i zahraniční scéně a přinášíme drag queens, drag kings a celkově queer a trans performer*ky do povědomí širší veřejnosti. Naším cílem je vytvářet bezpečné prostory pro LGBTQ+ komunitu a všechny příznivce umění.

Dima Arrest Merch

Blackbile Productions

Dima Arrest je přední česká drag queen a LGBTQ+ influencer s hlavním zaměřením na Tiktok. Vytváří vtipný i edukativní obsah o queer tématech, ale i o svém životě s cukrovkou. V našem obchodě najdete vše od triček a pohodlných mikin s logem Dima Arrest či nápisem Maxi Kozy po praktické tašky, dekorativní placky a víc. Merch je skvělý způsob, jak přímo podpořit svého oblíbeného Tiktokera a drag performera.

Newsletter? Sure!

Tickets for events and much much more!

Melancholia Blackbile

Blackbile Productions

Melancholia Blackbile je jedna z předních českých drag queens a producentka queer eventů. Vystupuje po celé ČR i Evropě a na domácí scéně se už od roku 2018 věnuje produkci pravidelných eventů a shows, kde dává příležitosti novým i etablovaným umělcům*kyním z žánrů drag, burlesque, cirkus a dalších.